Щоб просто пояснити, що таке газова пружина, ми можемо сказати, що іноді вона називається газовим демпфером. Він стискається як звичайна пружина стиснення, але має демпфуючу характеристику. Спільна область застосування газових пружин полягає в тому, що вам потрібно керувати відкриттям і закриттям, перш за все бортів, люків і капотів на автомобілях, човнах, причепах, фургонах, станках та сільськогосподарських машинах. Вона допомагає цим пристроям працювати, а автомобіль стає більш гнучким і ефективним.
Широка сфера застосування
Газові пружини мають велику і широку сфера застосування. Вони використовуються, крім зазначеного вище, на обладнанні в галузі охорони здоров’я, меблевої промисловості, у вентиляційних амортизаторах та різних видах приладів, електрообладнання й деталей машин. Список можна зробити дуже довгим і охоплюючим всі види промисловості. Вони показали себе дуже корисними і можуть заощадити багато сил на роботі.
Додаткові призначення
Додатковою сферою застосування є витягування дійсно важких частин вручну за допомогою газової пружини або газового демпфера, як вона іноді називається. Якщо ви хочете дізнатись більше або потребуєте додаткової інформації, просто зателефонуйте нам.
Великий потенціал газової пружини
Існує багато потенційних застосувань газової пружини. Це ваші інновації та ідеї, які разом із газовою пружиною можуть допомогти створити функціональні продукти. Межі встановлює тільки ваша уява.
Технічна інформація
Газова пружина складається з корпусу поршня, поршневого стрижня, поршня та ущільнювачів. Вона заповнена азотом під високим тиском, щоб створити протидію силою до 2500 Н. Азот є інертним газом, що означає, що він не буде горіти, не вбухне і не є токсичним. Окрім азоту, газова пружина також містить невелику кількість олії. Ця олія забезпечує оптимальне змащування, а також дає газовій пружині гідравлічне загасання в кінці ходу.
Газові пружини не потребують технічного обслуговування. Ви не повинні змащувати поршневий стрижень мастилом або олією. Поршневий стрижень не повинен бути пофарбований і має бути захищений від удару.
Газові пружини Valeryd працюють за температури від -35 до +90 градусів Цельсія. Газові пружини не повинні перегріватися або розташовуватися у відкритому вогні.