Про Valeryd

Історія Valeryd розпочалася в 1958 році, коли підприємець Сигг Адольфсон з Ведюмі поцікавився у братів Бернта і Пер-Оува Ларссонів у Ларві, чи можуть вони йому допомогти. Він хотів, щоб його причеп міг зачепитись до автомобіля. Він мав бути легким, щоб спростити повсякденне життя підприємця, коли він їздив до різних ферм, показуючи свої продукти.

У той час брати Ларссони керували гаражем і мали певний досвід перетворення причепів вантажних автомобілів на причепи до тракторів. Брати прийняли пропозицію Сигга Адольфсона, і в найкоротший час із майстерні вийшов перший легкий причіп без гальм. Потреба в цьому типі причепа виявилася великою, і з огляду на попит, діяльність братів Ларссонів зросла так, що їм потрібно було переїхати.

Вони вирішили переїхати до Валеберга, розташованого в шести кілометрах від Ларва в районі Рід. Потім брати назвали нову компанію як область — ValeRydssläp (причепи ValeRyd). Протягом кількох років здійснювалося масове виробництво причепів, і компанія розширила асортимент причепів для автомобілів, човнів та коней. У 1967 році на заводі був зроблений перший кінний транспортер з A-рамою. Протягом 60-х, 70-х та 80-х років діяльність братів Ларссонів та Valeryd зросла. До 1991 року більше 10 000 причепів залишили виробничу лінію Valeryd, і, між іншим, багато з них все ще використовуються!

Магнус Ларссон, володар Valeryd Group і син засновника Пер-Оува Ларссона, який виріс за 200 метрів від заводу, розповідає, що це означало для нього:
«У мене багато спогадів із виготовлення, зварювання, збирання та обробки здебільшого зелених причепів з посиленими, звареними сталевими рамами й дерев’яними кромками та підлогами. Я почав працювати у виробництві досить рано, коли мені було 10 років. Я отримував одну крону за кожну шину, яку я надягав на обід і надував. За допомогою звичайних ручних інструментів мені вдавалося надягати 30 шин за одну годину й заробляти цілих 30 крон. Отже, з раннього віку я зрозумів, що важка робота добре оплачується».

Кожне покоління родини займається виробництвом. Магнус Ларссон швидко зрозумів, що існує величезний ринок запчастин для легких причепів. Valeryd почала розробляти концептуальну систему для задоволення цього попиту.

У 2018 році Valeryd відзначить своє 60-річчя.

Valeryd доступний у наступних країнах та на наступних мовах