Електрична система та освітлення причепів

З огляду на всі правила та положення, які застосовуються до різних видів безпеки, важливо забезпечити повну функціональність електричної системи та освітлення причепа. Крім того, надзвичайно важливо бути видимим, якщо ваш автомобіль буксирує причіп або фургон. Однак найголовніше, щоб електричні системи між автомобілем і причепом, що буксирується, працювали так, щоб інші учасники руху могли легко побачити сигнали ламп автомобіля та причепа.

Електрична система

Електрична система й освітлення причепа складаються з роз’єму, кабелю та ламп. Фактичний роз’єм з’єднує причіп з електричною системою автомобіля, щоб лампи причепа світилися. Необхідно, щоб причеп або фургон мав повністю робочі задні лампи, сигнали та лампи для стоянки. Роз’єм для причепа має 7 або 13 контактів. Вам слід лише вибрати, який із них підходить для вашого автомобіля. Якщо ви не впевнені у виборі, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо. Якщо у вас є 13-контактний роз’єм на автомобілі і 7-контактний роз’єм на причепі або навпаки, ми підберемо адаптери, які вирішують цю проблему.

Різні типи ламп

Необхідно, щоб причеп або фургон мав лампи одного типу. Якщо ви хочете замінити фактичну модель лампи, вам слід замінити всі відповідні лампи на причепі, щоб гарантувати, що все працює як задумано. Також можна замінити традиційні лампи світлодіодними. У світлодіодів є низка переваг, наприклад, вони мають тривалий термін служби в порівнянні зі звичайними лампами. Існують також деякі важливі екологічні аспекти, пов’язані з використанням світлодіодних ламп замість звичайних. Valeryd має широкий асортимент світлодіодних ламп. Ми також пропонуємо повні комплекти освітлення, які містять усі необхідні деталі, такі як роз’єм причепів, кабелі причепа, сигнали та задні лампи. Вони також містять кліпси та щипці.