Головки муфт і гальма накату для причепів та фургонів

Вам потрібні головка муфти або гальма накату для вашого причепу? Тоді Valeryd допоможе вирішити це питання. Ми виробляємо високоякісні гальма накату та головки муфти, які підходять для більшості фургонів і причепів на ринку. Коли ми разом з вами, ви можете почувати себе в безпеці.

Головка муфти/зчеплення

Серед асортименту продукції Valeryd ви також знайдете головки муфт для причепів із гальмами вагою 750–3500 кг та причепів без гальм вагою 750–1200 кг. Якщо ви не впевнені, що головка муфти підходить для вашого причепа, це легко вирішити. Просто подивіться на нашому веб-сайті.

Гальма накату

Бувають приклади винахідливих технологій, які можуть вас вразити. Гальмо накату — саме цей випадок. Таке гальмо уповільнює причіп за допомогою власної ваги причепа. Гальма накату Valeryd ідеально підходять для причепів і фургонів із гальмами вагою від 950 до 3500 кг.

Докладніша інформація:

Фактичне гальмо накату кріпиться до автомобіля через зчеплення. Техніка такої конструкції передбачає, що зчеплення розташовується в трубці, яка може рухатися вперед і назад, отже при гальмуванні автомобіля гальмо накату також активується. Гальма накату й колісні гальма з’єднуються через гальмівну передачу. Виникла сила переноситься з трубки в гальмо накату до колісних гальм через кабелі та прутки. Сила, яка генерується під час гальмування, запускає гальмівний механізм у колісних гальмах. Тертя відбувається між гальмівним барабаном, який кріпиться до колеса, та гальмівними колодками. Це означає, що швидкість причепа зменшується й автомобіль сповільнюється. Геніальне рішення, яке дійсно полегшує роботу з транспортування чогось від пункту А до пункту Б.