Вісі причепів і колісні гальма

Вісі причепів

це ключовий елемент для належного функціонування причепа або фургону. Якщо вісь пошкоджена, зношена або заіржавіла, її слід замінити. Якщо колісні гальма на вашому причепі з гальмами слід відремонтувати, зазвичай краще й дешевше замінити все, ніж ремонтувати стару та зношену вісь.

Вісі причепів із гальмами і без гальм

У компанії Valeryd ви знайдете вісі для причепів як із гальмами, так і без гальм від ряду виробників і в багатьох розмірах. У маловірогідній ситуації, коли потрібна вісь для вашого причепа або фургону недоступна, ми можемо виготовити для вас вісь на замовлення. Тоді вам потрібно буде лише зв’язатися з нами й дізнатися про доставку та ціну.

Повний комплект осі для причепів

Ми також пропонуємо повні комплекти осі, що складаються з осі, муфти, а також з усіх деталей для гальмівної передачі.

Valeryd також пропонує вільні вісі для причепів, незалежно від того, чи має вісь гальма.
Вісі причепів без гальм:
ми пропонуємо вісі причепів без гальм вагою 750–1000 кг.
Вісі причепів із гальмами:
ми пропонуємо вісі причепів із гальмами вагою 750–1800 кг.

На що слід звернути увагу при виборі осі для причепа або фургону:

Хто виготовив вашу вісь? Якщо ви не знаєте точно, назва виробника може бути вказана або на кришці ступиці, на пластині, розташованій на корпусі осі, або на задній панелі анкерної пластини гальма. Тепер дізнайтеся, яка у вас муфта. І нарешті, вам потрібно визначити загальну вагу вашого причепа та перевірити вимірювання A, B та C. Після цього вам слід вибрати вісь від того ж виробника з відповідними вимірами та максимальною вагою, яка відповідає загальній вазі причепу, або більшою. Також не забудьте перевірити діаметр гальм.

Об’єднавшись із Valeryd, ви отримуєте партнера, який за допомогою належних знань і досвіду забезпечить вас деталями, що відповідають потребам саме вашої компанії або унікальним особистим потребам. Приймайте рішення, знаючи, що все буде виконано так, як затверджено.